GRCA

English Village / IRAQ

Proje Kuzey Irak bölgesinde kısa sürede tamamlanmıştır.

North / New Zealand

North Mall Alışveriş ve yaşam merkezi Yeni Zelanda'nın yeni yüzü Alcastone Tarafından inşaa edildi.

Panelstone®

Üretim malzemesi, GFRC dir (Glass fiber reinforced concrete). Dilimizde, Cam elyaf donatılı beton anlamına gelen GFRC, çoğunlukla «Prekast Cephe» olarak tanınmakta ve endüstriyel bir üründür.

Aşgabat 72 Konut / Türkmenistan

Türkmenistan Aşgabat 72 konut Projesinde Alcastone Precast sistemleri tercih edildi. Yetkili bayilerimizden As Yapı İnşaat'ın üstlendiği proje başarı ile tamamlandı.

ALCASTONE 2012 ÜRÜN KATALOĞU

ALCASTONE 2012 ÜRÜN TANITIM VE PANELSTONE BROŞÜRÜ

Alcastone Hakkında

Alcastone Merkez Binası

Alcastone AŞ Üretimini yapmakta olduğu dış cepheleri ile yaşadığımız çevre silüetinde sorumluluk sahibi bir yapılanmadır. Yeni yapılanmalarda, Mimarlığın klasik dili olan, yontma kâgir yapı strüktürünün (Klasik taş yapıların ) , ileri teknoloji yapı teknikleri ile günümüz ihtiyaçlarına cevap verebilmesini amaçlayan bir üretim vizyonuna sahibiz. Misyonumuz, Mimarlığın klasik dilini, yaşadığımız kentlerin genel silüetinde yaştma prensibinde şekillenmiştir. İnsanın ruhu ve malzemenin Tin' i düşünülmeksizin yapılan hiçbir kurgunun kalıcı olamayacağını biliyor ve bu esas doğrultusunda çalışıyoruz.

Neden AlcasTONE ?

Alcastone'u tercih etmeniz için yüzlerce nedenden işte bazıları;

%100 Müşteri Memnuniyeti

Alcastone'de koşulsuz müşteri memnuniyeti esastır. Teklif Projelerinden başlayarak uygulamasına kadar olan tüm aşamaları raporlayıp tam zamanında anahtar teslim hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Teknoloji

Alcastone üretim tesislerinde güncel teknolojileri takip ederek sürekli üretimi ve kaliteyi artırmak için çalışmaktadır. Üretim hattı ve verim için teknoloji danışmanlarımızla sürekli iletişimdeyiz.

Kalite ve AR-GE

Kaliteye verdiğimiz önem bizi biz yapan değerlerin başında geliyor. Tüm kalite belgelerimiz mevcut olup sürekli güncellenmektedir. ARGE departmanımız yeni fikirler üretemek ve binaların detaylarına en estetik ve uygun çözümleri geliştirmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Uygulama

Proje uygulamalarının tamamını, eğitimli ve deneyimli personelimizle yapılmaktadır.. Yurtiçi ve Yurtdışında kurduğumuz proje ekibi ile aldığınız kaliteli hizmet her yerde aynı kaliteyi sağlamaktadır.

Devam Eden Projeler

Devam Eden Projeler

Devam Eden Projeler

Devam Eden Projeler

Devam Eden Projeler

Anasayfa / Hakkımızda / Ürünler / Referanslar / İletişim

Copyright 2011 Tasarım ve Uygulama Alcastone

Content

Gövde Yazı Tipi Boyutu

Başlık Yazı Tipi Boyutu