PANELSTONE CEPHELER

Fotoğrafı büyütmek için "zum" butonuna tıklayınız.

Panelstone, üretim malzemesi, GFRC dir (Glass fiber reinforced concrete)

Small title

Dilimizde, Cam elyaf donatılı beton anlamına gelen GFRC, çoğunlukla «Prekast Cephe» olarak tanınmaktadır. Panelstone, endüstriyel ( seri üretim) bir üründür. Bir yapının dış kabuğunun oluşturulması için gerekli tüm parçalara sahiptir. Modüler parça grupları tekniği ile hızlı ve muntazam bir montaj sağlar. Panelstonu nun cephe elemanları standarttır. Ancak bu elemanlar ile her türde ve buyut da ki dış cephe kolaylıkla kaplanabilir. Standart ebatlı, Montajı hızlı, sağlam ve kullanışlı bir cephe kaplama malzemesidir. Özellikle yüksek yapıların zorlu dış cephe koşulları baz alınarak tasarlanmıştır. Şiddetli fırtına, don, aşırı sıcak, şiddetli güneş ışınları, deprem veya asit Yağmurları bu dışcephe sistemine ve malzemesine zarar veremez. Panelstone gerek boyutları ve malzemesi ile gerekse montaj pratikliği ve sağlamlığıyla inşaat sektörünün, yeni çözüm malzemesidir. Nano teknolojik kimyasal yapısı ile kir ve yağ tutmaz, yüzeysel yapışmalara, lekelenmelere izin vermez. Cephe panelleri kendinden renklidir, boya veya bakım gerekmez. Alcastone panelleri, gerçek anlamda mekânik montaj metodu ile binaya vidalanırlar. Kesinlikle silikon veya bir başka kimyasal ile yapıştırma kullanılmaz.

ÜRÜNLER

Panelstone geniş ürün gamına sahip olup her tip bina ve mimari ihtiyaçları en iyi şekilde karşılama özelliğine sahiptir. Seramik ve taş segmentindeki en büyük sorun olan köşe dönüşler Panelstone da çözülmüş tip detaylara sahip olduğundan çözümsüz hiç bir nokta bırakmaz.

Poz Nr: 1000
Poz Nr: 1001
Poz Nr: 1002
Poz Nr: 1003
Poz Nr: 1004
Poz Nr: 1005
Poz Nr: N1000
Poz Nr: N1001
Poz Nr: N1004

RENK SEÇENEKLERİ

Panelstone, 20 Adet standart renk ile üretilmektedir. Ancak proje bazında özel renk üretilmesi de mümkündür. Panelstone renkleri metaloksit esaslı pigmentler kullanılarak elde edilmektedir. Böylece çok daha dayanıklı ve solmayan renkli yüzeyler elde edilmektedir. Yüzeyler mat ve hafif dokuludur, panel yapısı seramik, taş, cam gibi sert gevrek kırılgan değil çok daha esnek ve dayanıklıdır. Aynı cephede farklı renk kombinasyonları yaparak estetik yapı görünümleri elde etmek bu sistem sayesinde mümkündür.

BEYAZ / 01
TABA / 02
DEVE TÜYÜ / 03
KAHVE / 04
TERRA / 05
LİLA / 06
KOYU LİLA / 07

Anasayfa / Hakkımızda / Ürünler / Referanslar / İletişim

Copyright 2011 Tasarım ve Uygulama Alcastone

Content

Gövde Yazı Tipi Boyutu

Başlık Yazı Tipi Boyutu